‘Të rinjtë po i prijnë ndryshimit’/ Bardhi: E ardhmja e Elbasanit dhe e Shqipërisë është e sigurtë

‘Të rinjtë po i prijnë ndryshimit’/ Bardhi: E ardhmja e Elbasanit dhe e Shqipërisë është e sigurtë

17:31, 02/03/2021
A+ Aa A-

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, ka zhvilluar ditën e sotme një aksion me të rinjtë, duke dhuruar maska në rrugë.

‘Të rinjtë tanë po i prijnë ndryshimit edhe me aksione si këto të kujdesit për shëndetin dhe solidaritetit me njerëzit duke dhuruar maska në rrugë’, shkruan Bardhi në Facebook.

Postimi i plotë i Gazment Bardhit:

Të rinjtë tanë po i prijnë ndryshimit edhe me aksione si këto të kujdesit për shëndetin dhe solidaritetit me njerëzit duke dhuruar maska në rrugë.

Pranvera, po vjen me energji, me diell, me besim.

E ardhmja e Elbasanit dhe e Shqipërisë është e sigurtë. Marshimi drejt 25 Prillit nuk ndalet!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco