Basha poston VIDEO-n me një mesazh të veçantë për të ardhmen

Basha poston VIDEO-n me një mesazh të veçantë për të ardhmen

16:37, 02/03/2021
A+ Aa A-

Kreu i opozitës së bashkuar Lulzim Basha gjatë takimeve të përditshme me qytetarët, ka zhvilluar edhe takim të veçanta.

‘Fëmijët janë e ardhmja jonë!

Për ta duhet të sjellim shpresën që u nevojitet dhe ndryshimin për të cilin kemi nevojë të gjithë!’, shkruan kreu i PD-së Lulzim Basha krah një videoje të postuar në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco