Paloka: Rama knows where he will go to on April 25

Paloka: Rama knows where he will go to on April 25

15:16, 02/03/2021
A+ Aa A-

Deputy Chairman of the Democratic Party Edi Paloka reacted to the statements issued today during Edi Rama's 2-hour speech.

“Rama is in a panic because he realizes that his end has begun. Rama realizes that he will go home on April 25. We will bring change to Albania: new hope for all and serious work plans in all areas where Rama has failed for 8 years - economy, health, education, emigration, infrastructure. Your time is up, Rama! It's time for change!”, Paloka wrote.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Korca02/03/2021 19:44

Po.se.futet.ne.qeli.sekuestro.te.gjithave

Shqiptari02/03/2021 15:41

O PALOKA! PO THATE QE NE 25 PRILL RAMA DO TE SHKOJE NE SHTEPI, AS JU NUK KENI GJE NE TEREZI! SEPSE NJE HAJDUT, NJE MASHTRUES ORDINER, NJE KRIMINEL, NJE MASKARA, NJE BATAKCI, NJE QELBESIRE DHE NJE NDYRESIRE QE KA 8 VITE QE PO VJEDH, PO GRABIT, PO VARFERON NJE POPULL DHE PO RRENON NJE SHTET TE TERE, NUK E KA VENDIN NE SHTEPI, POR PER GJITHE JETEN NE QELI! DHE JO VETEM AI, POR E GJITHE NARKO-BANDA E TIJ! MOS E SHPERDORONI VOTEN TONE!!! PAS 25 PRILLIT RAME JO NE SHTEPI, POR NE QELI!

Shto koment

Denonco