PD, Paloka: Rama e di se ku do të shkojë në 25 prill ...

PD, Paloka: Rama e di se ku do të shkojë në 25 prill ...

15:16, 02/03/2021
A+ Aa A-

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka reaguar në lidhje me deklaratat e lëshuara gjatë ditës së sotme gjatë fjalimit 2 orësh të Edi Ramës.

‘Rama e kupton se do të shkojë në shtëpi në 25 prill. Është koha për ndryshim!’, shkruan Paloka në një postim në Facebook.

Reagimi i Edi Palokës:

Rama është në panik sepse ai e kupton se ka nisur fundi i tij.

Rama e kupton se ai do të shkojë në shtëpi në 25 prill.

Ne do të sjellim ndryshimin për Shqipërinë: shpresë të re për të gjithë dhe plane serioze pune në të gjitha fushat ku Rama ka dështuar për 8 vite - ekonomi, shëndetësi, arsim, emigracion, infrastrukturë.

Koha jote mbaroi, Rama! Është koha për ndryshim!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Korca02/03/2021 19:44

Po.se.futet.ne.qeli.sekuestro.te.gjithave

Shqiptari02/03/2021 15:41

O PALOKA! PO THATE QE NE 25 PRILL RAMA DO TE SHKOJE NE SHTEPI, AS JU NUK KENI GJE NE TEREZI! SEPSE NJE HAJDUT, NJE MASHTRUES ORDINER, NJE KRIMINEL, NJE MASKARA, NJE BATAKCI, NJE QELBESIRE DHE NJE NDYRESIRE QE KA 8 VITE QE PO VJEDH, PO GRABIT, PO VARFERON NJE POPULL DHE PO RRENON NJE SHTET TE TERE, NUK E KA VENDIN NE SHTEPI, POR PER GJITHE JETEN NE QELI! DHE JO VETEM AI, POR E GJITHE NARKO-BANDA E TIJ! MOS E SHPERDORONI VOTEN TONE!!! PAS 25 PRILLIT RAME JO NE SHTEPI, POR NE QELI!

Shto koment

Denonco