Dështimet e Ramës, Basha publikon videon: Dëmi në buxhetin e shetit 6.2 miliardë Euro në 8 vjet

Dështimet e Ramës, Basha publikon videon: Dëmi në buxhetin e shetit 6.2 miliardë Euro në 8 vjet

08:44, 02/03/2021
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka postuar në rrjetet sociale një video ku paraqet sërish një nga dështimet e Edi Ramës gjatë qeverisjes së tij 8 vjeçare .

Cilika qenë demi në buxhetin e shtetit gjatë qeverisjes së Ramës, është pyetja e radhës në videon e publikuar.

Dhe përgjigja është se, dëmi ka qenë 6.2 milardë Euro

Pra një dështim tjetër i Edi Ramës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

t02/03/2021 09:09

Ky nuk eshte deshtim, eshte katastrofe,

Shto koment

Denonco