Berisha, Metës: Rri i qetë, 100 % i sigurtë që Rama humb zgjedhjet

Berisha, Metës: Rri i qetë, 100 % i sigurtë që Rama humb zgjedhjet

22:59, 01/03/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Berisha, i është përgjigjur edhe interesimit të gazetarëve në ‘Çim Peka Live’ lidhur mbi deklaratën e fortë që Presidenti Meta bëri sot kur tha se nëse Rama fiton 73 mandate atëherë ai tërhiqet nga President dhe del në opozitë. Berisha e ftoi Metën të rri i qetë, pasi është e sigurtë 100 përqind që Rama humb zgjedhjet.

‘Shqetësimi madhor për Europën dhe botën është lidhja e Edi Ramës me krimin.  Ishte e rëndë për ne shqiptarët kur sot Borrell e Varhelyi ngrinin si çështje kryesore inkriminimin e kandidatëve. Presidenti Meta është 100% i sigurt që Edi Rama i humb zgjedhjet. ‘

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco