‘Mbi 1 milion lekë për tu kuruar’/ Noka: Shqipëria po përballet me 2 pandemi, Rilindjen dhe Covid - 19

‘Mbi 1 milion lekë për tu kuruar’/ Noka: Shqipëria po përballet me 2 pandemi, Rilindjen dhe Covid - 19

20:20, 27/02/2021
A+ Aa A-

Ish deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka ka publikuar dëshimnë e një banori në Paskuqan, i cili ka paguar më shumë se 1 milion lekë për tu kuruar nga COvid-19, ndërkohë që shteti si ka rimbursuar asnjë shpenzim.

‘Shqipëria po përballet me dy pandemi: Rilindjen dhe Covid – 19’, shkruan Noka në Facebook.

Postimi i plotë i Flamur Nokës:

Shqipëria po përballet me dy pandemi: Rilindjen dhe Covid - 19

Dëshmia e qytetarit/

Shpenzon më shumë se 1 milion lekë (të vjetra) për të kuruar covid-19 dhe nuk rimbursohet asnjë qindarkë nga shteti.

Rama e ka humbur betejën me COVID, ashtu siç ka humbur edhe betejën për të çuar Shqipërinë para, gjatë 8 viteve dështime.

Më 25 prill, do të ndëshkojmë me votë Edi Ramën dhe sektin e tij të Rilindjes!

#ShqipëriaFITON  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

...28/02/2021 09:26

Rama dhe Ripjellja jane vertet pandemi qe po mbysin shqiptaret qe duan t’i shpetojne ketij virusi vsdekjeprures (rilindja). Por ti ishe virus po aq i shpifur sa keta

Shto koment

Denonco