Me të rinjtë në Pustec, Braimllari: Më 25 prill, godasim oligarkinë dhe pabesinë e Rilindjes

Me të rinjtë në Pustec, Braimllari: Më 25 prill, godasim oligarkinë dhe pabesinë e Rilindjes

20:07, 27/02/2021
A+ Aa A-

Ish deputeti i LSI-së Endrit Braimllari ka zhvilluar një takim me të rinjtë e Pustecit, nga ku ka theksuar se në 25 prill, të rinjtë do jenë ata që do i japin goditjen përfundimtare sektit të rilindjes që i varfëroi dhe i largoi nga vendi.

Postimi i plotë i Endrit Braimllarit:

Ne Pustec, te rinjte jane entuziast per ndryshimin e madhe.

Me 25 prill te rinjte do ti japin goditjen perfundimtare sektit te rilindjes qe i varferoi dhe i largoi nga vendi.

Te rinjte do godasin oligarkine dhe pabesine e Rilindjes.

Lsi ka nje program te qarte per mbeshtetjen e te rinjve, per te krijuar me shume mundesi punesimimi me vende pune te mirepaguara, per te perballuar koston e jetes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco