‘Vendi ka nevojë për ndryshim ekonomik’/ Shehaj: Sipërmarrësit duan mundësi, njerëzit kërkojnë punë

‘Vendi ka nevojë për ndryshim ekonomik’/ Shehaj: Sipërmarrësit duan mundësi, njerëzit kërkojnë punë

18:43, 26/02/2021
A+ Aa A-

Ish deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj vijon takimet me qytetarët dhe bizneset e njësisë 7 në Tiranë.

‘Vendi ka nevojë për ndryshim ekonomik: sipërmarrësit duan mundësi dhe kushte më të mira biznesi, ndërsa njerëzit kërkojnë punë’, shkruan Shehaj në Facebook.

Postimi i plotë i Agron Shehajt:

Vendi ka nevojë për ndryshim ekonomik: sipërmarrësit duan mundësi dhe kushte më të mira biznesi, ndërsa njerëzit kërkojnë punë. 25 prilli është mundësi për këtë ndryshim. #ShqipëriaFiton

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Vendi yne 26/02/2021 19:51

Te gjithe ne fushate elektorale kane premtuar shume gjera por kur kane ardhur ne pushtet nuk kane realizuar asgje perkundrazi e kane bere jeten e popullit me te veshtire.

Shto koment

Denonco