Denoncimi i Berishës: Sondazhi i TCH, në fakt është sondazh i bërë nga Edi Rama

Denoncimi i Berishës: Sondazhi i TCH, në fakt është sondazh i bërë nga Edi Rama

22:03, 25/02/2021
A+ Aa A-

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas publikimit të sondazhit për zgjdhjet e 25 prillit nga ana e TCH, duke e quajtuar atë sondazh të bërë nga Edi Rama.

‘Arben Malavita paraqet sondazhin e PS si sondazh të pavarur të TCH!’, shkruan Berisha në Facebook.  

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Arben Malavita paraqet sondazhin e PS si sondazh te pavarur te TCH!

Lexoni denoncimin e ekspertes se kompanise. sb

Pershendetje doktor, po shikoj sondazhin ne top channel. une jam nje ish punonjese e Ipsos ne shqiperi. kam punuar per projekte ku klienti kryesor i joni ishte partia socialiste. ju siguroj me 100% . kompania mjafton te tregoj bilancin dhe faturat e prera drejt Partise Socialiste ne keto 7 vjet. eshte nje sondazh krejtesisht i manipuluar. ju pershendes

Fotoja eshte blur, pasi nuk e nxjerrin dot, por dalin siglat

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Emigranti26/02/2021 07:42

Lere Doktorr se nuk beson njeri sondazhin e ketyre flliqsirave te top çenell,ben blushi ja mer ne kthes Tires o Doktorr po lere se me 25 prill dota shikojn sondazhin keta

Shto koment

Denonco