‘Sot me Presidentin’, Haradinaj publikon foton me Metën

‘Sot me Presidentin’, Haradinaj publikon foton me Metën

13:46, 25/02/2021
A+ Aa A-

Ish Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka publikuar një foto me Presidentin e Republikës Ilir Meta

Siç duket pas fushatës së fundit zgjedhore në Kosovë kreu i AAK ka gjetur kohë të vizitojë Tiranën dhe të zhvillojë një takim me Metën.

“Sot me Presidentin”, shkruan ai në facebook ku publikon edhe foton me kruen e shtit shqiptar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco