Belind Këlliçi nga Kombinati: Qepenat gumëzhuese të dyqaneve, dëgjohen rrallë e për mall

Belind Këlliçi nga Kombinati: Qepenat gumëzhuese të dyqaneve, dëgjohen rrallë e për mall

11:16, 25/02/2021
A+ Aa A-

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka vizituar sot nga afër bizneset në zonën e Kombinatit, Tiranë.

Sipas Këlliçit taksat e larta, gjobat, faturat e kripura të energjisë elektrike, ujit dhe karburantit e gjithçka tjetër po mundojnë këto biznese.

Dhe e vërteta gjëmon më shumë kur banorët flasin vetë shton më tej Krytari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike.

Statusi i plotë:

Qepenat gumëzhuese të dyqaneve që hapen çdo mëngjes, dëgjohen rrallë e për mall në Kombinat.

Taksat e larta, taksat e shtuara, gjobat, faturat e kripura të energjisë elektrike, ujit dhe karburantit, listat e borxheve, e gjithçka tjetër që mundon bizneset. Një dëshmi e luftës së përditshme për ekzistencë.

E vërteta gjëmon kur banorët flasin vetë.

Qepenat gumëzhuese të dyqaneve që hapen çdo mëngjes, dëgjohen rrallë e për mall në Kombinat. Taksat e larta, taksat e...

Posted by Belind Këlliçi on E enjte, 25 Shkurt 2021

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco