Nard Ndoka arrin marrëveshjen, pjesë e listës PD-AN

Nard Ndoka arrin marrëveshjen, pjesë e listës PD-AN

20:55, 24/02/2021
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, mësohet se ka arritur marrëveshje parazgjedhore për të qenë në koalicion me Partinë Demokratike. Marrëveshja është arritur gjatë një takimi në selinë blu me kreun e PD, Lulzim Basha.

Partia Demokratike dhe aleatët do të garojnë në një listë të përbashëkët në logon Partia Demokratike-Aleanca për Ndryshim.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco