Basha qytetarëve: T'i japim fund siç duhet kryeministrit që nuk ka çfarë të japë më

Basha qytetarëve: T'i japim fund siç duhet kryeministrit që nuk ka çfarë të japë më

19:25, 24/02/2021
A+ Aa A-

Kryeministri i ardhshëm i vendit Lulzim Basha ka dalë me një mesazh të qartë për qytetarët, të cilët duhet ti japin shuplakën e madhe Ramës dhe ta hedhin në kosh një kryeministër që nuk ka çtë japë më për vendin.

“Është fare e qartë dhe e thjeshtë Bëmë aq sa mundëm. Ka ardhur koha të të përshëndes nga dritarja T’i japim fund siç duhet dhe ta mbyllim mirë”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco