'Qytetarët sipër njëri tjetrit', Denoncimi: Ja si zhvillohet transporti urban në Tiranën e Veliajt

'Qytetarët sipër njëri tjetrit', Denoncimi: Ja si zhvillohet transporti urban në Tiranën e Veliajt

19:01, 24/02/2021
A+ Aa A-

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video, ku dallohet qartë se transporti urban në Tiranë, ushtron aktivitetin pa asnjë masë kundër pandemisë Covid-19.

Autobuzi urban është tejet kapacitetit i mbushur me njerëz, pa respektuar distancën dhe pa maska.

 ‘Ky është sot transporti publik i Lal Plehut’, shkruan Berisha në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco