Ironia e Palokës: Të vetmet gjëra që Rama do mbarojë deri në fund janë vjedhjet

Ironia e Palokës: Të vetmet gjëra që Rama do mbarojë deri në fund janë vjedhjet

18:12, 24/02/2021
A+ Aa A-

Drejtuesi politik i Qarkut Durrës, Edi Paloka në një takim me strukturat e Partisë Demokratike në grupseksionin 19/1, tha ndër të tjera se Rama nuk ka çfarë të mbarojë përveç vjedhjeve që ka nisur.

‘Do të mbaroj atë që kam nisur thotë Rama, por çfarë ka nisur që don të mbarojë përveç vjedhjeve që ka bërë, të na çojë në fund? Të mbarojë vjedhjen? Të bëjë të ikin dhe ata pak njerëz që kanë mbetur? Të ikin refugjat? Se vetëm këtë ka nisur ai. Pasi na la 8-të vite, thotë se tani do filloj të ndryshojë dhe të përfundojë ato që nuk i bëri për 8-të vite.

SHQIPËRIA KA MBETUR NË VEND-NUMËRO!

#ShqiperiaFITON’

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco