Vaksinimi i personaliteteve me një qese doza/ Rrjeti shpërthen me meme

Vaksinimi i personaliteteve me një qese doza/ Rrjeti shpërthen me meme

09:16, 22/02/2021
A+ Aa A-

Rrjetet sociale vazhdojnë të ironizojnë faktin se më shumë se një proces vaksinimi, në Shqipëri ka një proces propagande.

Qeveria ka vetë një qese me doza në dispozicion, e megjithatë nuk ngurron të bëjë propagandë edhe me këtë gjë. Jo vetëm kaq, por Edi Rama po luan rolin e Zotit duke përzgjedhur vetë se kush do të vaksinohet.

Sipas tij, të parët në radhë duhet të jenë ata që njihen si personalitete. Kaq ka mjaftuar që zemërimi dhe memet të shpërthejnë në median virtuale.

Ndiqini më poshtë disa meme pikante:

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Komentet

  down to earth22/02/2021 12:32

  DISKRIMINIM SHOQEROR.KU JE HAGA DHE TE DREJTAT E NJERIUT!?

  Shto koment

  Denonco