Basha poston videon: Rama s'e ka mendjen tek njerëzit, por te pasurimi i tij me mafien!

Basha poston videon: Rama s'e ka mendjen tek njerëzit, por te pasurimi i tij me mafien!

10:54, 25/01/2021
A+ Aa A-

Nga Lulzim Basha

Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit. Së bashku, ne do të sjellim ndryshimin. Do të presim lidhjet e mafies me shtetin, do të largojmë Ramën dhe marionetat e tij e do të sjellim një qeveri që kujdeset për familjet shqiptare.

Kur çirakut tĂ« Kryeministrit, i del emri nĂ« pĂ«rgjimet e mafies italiane - kur tokat e kryeqytetit jepen ryshfet sepse çiraku i RamĂ«s ka “lidhjet e duhura” - kur faktet pĂ«r lidhjet e ministrave Tahiri dhe Xhafaj me krimin apo tĂ« Erion Veliajt me mafian bĂ«hen publike, Ă«shtĂ« e qartĂ« se ai qĂ« drejton kupolĂ«n Ă«shtĂ« Edi Rama! Ky Ă«shtĂ« Kryeministri i shqiptarĂ«ve dhe kĂ«ta janĂ« miqtĂ« e tij tĂ« lidhur me botĂ«n e krimit dhe mafies!

Kryeministri i shqiptarĂ«ve nuk mund tĂ« jetĂ« peng i mafies. Kryeministri i ShqipĂ«risĂ« duhet tĂ« punojĂ« pĂ«r shqiptarĂ«t e ndershĂ«m. Ka vetĂ«m njĂ« mĂ«nyrĂ« tĂ« çlirohemi nga organizata kriminale qĂ« drejton vendin.  MĂ« 25 prill Ă«shtĂ« ora e ndĂ«shkimit. BashkĂ« do t’i çojmĂ« banditĂ«t aty ku e kanĂ« vendin!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gj 25/01/2021 11:37

kjo o luli eshte e vertet

Ligji25/01/2021 11:01

Bëhu i guximshëm si Navalny Luli. E lypen nevoja vendit.

Shto koment

Denonco