Ana tjetër e Bashës/ ‘Sonte në kohë për t’i lexuar librin e preferuar’

Ana tjetër e Bashës/ ‘Sonte në kohë për t’i lexuar librin e preferuar’

21:19, 24/01/2021
A+ Aa A-

Aurela Basha ka postuar një foto shumë familjare dhe të përzemërt të liderit të opozitës, Lulzim Basha i cili përtej politikës është dhe një bashkëshort, familjar, por mbi të gjitha baba i dy vajzave.

Në foto duket Basha i cili i lexon një libër vajzës së tij teksa ajo e dëgjon me vëmendje.

Nga ana tjetër bashkëshortja Aurela Basha shkruan se sonte lideri i PD ishte në kohë për t’i lexuar vajzës librin e preferuar.

Statusi nga Aurela Basha:

Sonte në kohë për ti lexuar gocës librin e preferuar

@lulzimbashapd #gocaebabit #viktoria #bedtimestories

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Meri25/01/2021 08:27

Baba i mire, bashkeshort i mire dhe njeri i mire, Lumturi paci gjithnje familjarisht. Familje si drita!

Malo25/01/2021 08:07

Po kjo vajze qenka goxha e rritur per ti lexuar librat babai e aq me tener qe ai qenka nje liber per beba. Besoj se kjo vajze lexon vete me mire se une qe jam 46-vjec. Edhe ne familje shtiret z.Basha eshte i teri fallco

Loran shehu24/01/2021 23:09

Njeri persembari jo si Rama si Dracula ersirave

t24/01/2021 22:39

Pordhi kali n'dere t' hanit

Shto koment

Denonco