Me gardën, RENEA-n dhe policinë/ Pse ruhet kaq shumë Edi Rama?

Me gardën, RENEA-n dhe policinë/ Pse ruhet kaq shumë Edi Rama?

19:36, 24/01/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në faqen e tij në Facebook ku duket Edi Rama i  shoqëruar nga 11 makina sigurie.

‘I tmerruar Edvin Hajduti bllokon rrugët dhe udhëton i shoqeruar nga autokollone prej 11 automjetesh, më të gjatë se kushdo tjetër në Europe dhe:

1-Një batalion të gardës,

2-një batalion të policisë,

3-Renean

I ka ardhur fundi!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Vendi yne 24/01/2021 20:22

Sepse ka bere shume gjynahe ndaj Shqiperis dhe Shqipetareve

Albi24/01/2021 19:53

Sepse ka vjedh, sepse ka lidhje me krimin dhe dihet qe kur lidhesh me krimin mund edhe te te ekzekutojne

Shto koment

Denonco