Policia e Ramës fsheh ngjarjen e rëndë/ Djemtë e Tom Doshit dhunojnë moderatorin e TCH

Policia e Ramës fsheh ngjarjen e rëndë/ Djemtë e Tom Doshit dhunojnë moderatorin e TCH

17:28, 24/01/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë është mbajtur e fshehur këto ditë nga publiku, për të mbrojtur familjen e mikut dhe aleatit të Edi Ramës në zgjedhje, Tom Doshi.

Burime për Faktor.al kanë bërë të ditur se djemtë e Tom Doshit, i shpallur non grata nga SHBA, kanë përdorur dhunë të fortë fizike kundër njërit nga moderatorët e njohur të ekranit, E. Popi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në festën e ditëlindjes së Sara Hoxhës, tek hotel Plaza para 4-5 ditësh. Shkaqet nuk janë të njohura, por djemtë e Doshit njihen për sjellje të dhunshme në grup.

Kanë qenë prindërit e të përfshirëve në sherr ata që kanë ndërhyrë për të mbajtur larg policinë, e cila nuk ka ndërhyrë, megjithëse ka marrë informacion për ngjarjen e rëndë.

Mbyllja e gojës së policisë është një tregues i fortë se Tom Doshi kontrollon çdo segment të shtetit të aleatit të tij Edi Rama. Ata janë bashkë, megjithëse nuk dalin ne publik.

Sara Hoxha, festoi 25 vjetorin e saj të lindjes. Këtë detaj e mësuam nga e motra e saj, e cila i uroi publikisht ditëlindjen gjysmës së saj të zemrës, duke ndarë në InstaStory momente të veçanta me motrën e saj. 

/Faktor.al

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

shkurt 201427/01/2021 16:32

Kta jane plehra ,dhumi i shqiptarve,large ndysirave si kta te lart permendutit me edvin narkomanin e tome karapushtin

Gj 24/01/2021 21:16

te dashur qytetar rama nuk reagon sepse eshte vete,ai,qe fshihet pas cdo vhedhje ose krimi vetem,rama.

vera24/01/2021 20:57

1.KM.EDI KRISTAQ RAMA - PO E PO .2.TOM DOSHI - PO PO. 3.PRINDERIT E TE PERFSHIREVE NE SHER - POOOOOOOOOO,te tre keta soje e paskan vu vulen ne listen bukuroshe te lulzimit te shqiptarise!

Vendi yne 24/01/2021 20:29

Do ti zere haka e popullit te gjithe.Keta nuk jane trima por hardhuca.

Shto koment

Denonco