Meta poston foton nga Lungomare: Vlora e bukur në çdo kohë!

Meta poston foton nga Lungomare: Vlora e bukur në çdo kohë!

11:35, 24/01/2021
A+ Aa A-

Presidenti i Republikës Ilir Meta këtë fundjavë, ka zgjedhur që ta kalojë pranë detit. Ai ka zgjedhur Vlorën

Këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në rrjetet sociale ku ka shpërndarë një foto nga Lungomare dhe në sfond ka detin e trazuar për shkak të motit jo të mirë.

Meta shkruan “Vlora e bukur në çdo kohë”.

Ja postimi:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fiks 25 janar 202127/01/2021 11:20

Mire i ke thene Likes per Vlorën por a dëgjon nga ai vesh ai ... apo vazhdon "drugën"..

Shqiptari24/01/2021 11:54

SIGURISHT E BUKUR ESHTE VLORA PER TE GJITHE HAJDUTET DHE MASKARENJTE E KOMBIT! VETEM SE ATY POSHTE TEJE O LIKE, DERDHEN TUBACIONET E MUTIT GJATE GJITHE VITIT!! PO JO PER TY, SEPSE TI KURRE NUK E BEN PLAZHIN ATY, POR PER POPULLIN!!! A E DI TI, O LIKE, SE POPULLI I ASAJ VLORES SE BUKUR ESHTE I PAPUNE DHE FUKARA? VLORA E BUKUR KA NIVELIN ME TE LARTE TE PAPUNESISE NE SHQIPERI!!! A DI TI, O LIKE, SE TI DHE TE GJITHE POLITIKANET E KORRUPTUAR, DUKENI SHUME TE SHEMTUAR DHE TE VRAZHDE PERBALLE BUKURISE SE VLORES??!!!!

Shto koment

Denonco