Ndragheta është logo e re e PS/ Media hesht, rrjeti shpërthen me meme

Ndragheta është logo e re e PS/ Media hesht, rrjeti shpërthen me meme

13:07, 23/01/2021
A+ Aa A-

Skandali i përgjimeve të antimafias italiane, që tregon se mafia famëkeqe Ndragheta pastron paratë në Shqipëri me ndihmën e zyrtarëve më të lartë të Rilindjes, ka shkaktuar mjaft zemërim në median sociale.

Ashtu sikur pritej, lajmi është zhdukur nga media tradicionale.

Kjo nuk i ka ndalur komentuesit e shumtë në rrjetet sociale që të shprehin zemërimin.

Qindra meme janë prodhuar, duke dominuar në opinionin publik.

Ndiqini më poshtë disa prej tyre:

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari23/01/2021 14:35

POSHTE NARKO-BANDA MAFIOZE HAJDUTE DHE KRIMINALE "RILINDJA"!!! As mos shpresoni qe ky SPAK, qe eshte sot, te nxjerre ndonje gje!!! Ata jane kembe e koke vegla te Rames! Mos u lodhni kot ju te opozites sot! Neser kur te vini ne pushtet shkrijeni kete SPAK komplet, te mos kete asnje shqiptar, sepse jane si virusa, infektojne gjithcka dhe zevendesojini vetem me prokurore dhe hetues te huaj!! Ata te SPAK duhen shkarkuar qe te gjithe dhe duhen arrestuar per shperdorim detyre, bashkepunim ne krim, fshehje dhe mbrojtje te krimit dhe krimineleve!!! Ky SPAK qe eshte sot nuk ia vlen, ata jane pjese dhe bashkepunetore te krimineleve ne pushtet, me pushtet dhe pa pushtet!!! Ky SPAK e tregoi me vepra dhe me fakte konkrete qe eshte thjesht nje SNUK!

Shto koment

Denonco