VIDEO/ Basha: Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë

VIDEO/ Basha: Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë

15:08, 21/01/2021
A+ Aa A-

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjetet sociale ku akuzon për shkatërrimin e ekonomisë dhe mungesën e punës.

‘Ai vetëm na grabit’, shkruan Basha në reagimin e tij.

‘Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!

A nuk e ndjen edhe ti këtë? Ai vetëm na grabit. Rama ka dështuar.

Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!’, shkruan kreu i PD-së Lulzim Basha.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco