Drejtues i PD në Dibër/ Mziu: Marrim 4 mandate, Ramën e kam mundur në çdo betejë

Drejtues i PD në Dibër/ Mziu: Marrim 4 mandate, Ramën e kam mundur në çdo betejë

13:13, 20/01/2021
A+ Aa A-

Ish-kreu i bashkisë së Kamzës Xhelal Mziu u caktua nga Partia Demokratike si drejtues i qarkut në Dibër.

Mziu është shprehur se e ka mundur Edi Ramën dhe PS në çdo betejë. Po ashtu i ka thënë se opozita merr katër mandate në Dibër.

“E kam mundur Ramën dhe PS ne çdo betejë, kështu do ndodh edhe në Dibër. Opozita do të marrë 4 mandate në Dibër.

“Pas konfirmimit tim, Xhaçka ka kërkuar nga kryeministri të largohet si drejtuese politike e PS”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco