Tomor Alizoti, i deleguari i PD në Berat, Xhelal Mziu në Dibër

Tomor Alizoti, i deleguari i PD në Berat, Xhelal Mziu në Dibër

12:36, 20/01/2021
A+ Aa A-

Partia Demokratike ka zyrtarizuar të deleguarin politik në Berat.

Bëhet fjalë për Tomorr Alizotin, i cili do të udhëheqë dhe listën e kandidatëve për deputetë në këtë qark.

Më herët Partia Demokratike ka zyrtarizuar edhe të dërguarin politik në Dibër.

Bëhet fjalë për ish-kryebashkiakun e Kamzës, Xhelal Mziu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco