PD cakton koordinatorin për qarkun e Lezhës, ja kush do jetë

PD cakton koordinatorin për qarkun e Lezhës, ja kush do jetë

10:05, 18/01/2021
A+ Aa A-

Partia Demokratike vazhdon të caktojë koordinatorët që do të udhëheqin fushatën në qarqet e vendit.

Këtë herë raportohet se është caktuar koordinatori për qarkun e Lezhës.

Bëhet fjalë për pedagogun dhe analistin Mark Marku.

Marku ka qenë deputet në të shkuarën.

Së fundmi Lulzim Basha i kishte besuar një vend mes anëtarëve të vlerësimit të kandidaturave për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit të këtij viti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco