'Rama gënjeu- ai vetëm rriti faturën e energjisë'/ Basha poston videon

'Rama gënjeu- ai vetëm rriti faturën e energjisë'/ Basha poston videon

11:11, 17/01/2021
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka postuar në faqen e tij në facebook një video ku tregohet për mashtrimet e Ramës dhe qeverisë së tij.

“Rama gënjeu - ai vetëm i rriti faturat e energjisë për familjet shqiptare! Rama është dështim. Ai duhet të largohet”, shkruan Basha.

Ja postimi i plotë:

Premtoi se do ta ulte çmimin e energjisë për familjarët. Rama gënjeu - ai vetëm i rriti faturat e energjisë për familjet shqiptare! Rama është dështim. Ai duhet të largohet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco