Tirja përballë Ramës: Për 8 mln të vjetra në burg, për 2 miliardë e 200 milionë USD në fushatë!

Tirja përballë Ramës: Për 8 mln të vjetra në burg, për 2 miliardë e 200 milionë USD në fushatë!

10:50, 16/01/2021
A+ Aa A-

Ish-ministri I Drejtësisë, Ylli Manjani, ka vënë përballë sanitaren e Sanatoriumit Tiren e cila tashmë ndodhet prapa hekurave për 8 milion lekë të vjetra që i ka marrë familjarëve të një pacienti të shtruar nga Covid-19. Manjani edhe nëpërmjet një tabele ka bërë bilancin e vjedhjeve mes të dyve.

“Tirja 8 milionë lekë (të vjetra). Rama 2 miliardë e 200 milionë dollarë. Po aq janë nëpër gjyqe dhe arbitrazhe!!! Nuk mbroj Tiren, por barazinë para ligjit. Ajo është në burg, Ai bën fushatë...”, shkruan Manjani

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco