'Tirja mori 8 mln lekë, po shikoni ç'i bëri vendit Edvin Tire Rama': Paloka publikon miliardat e PPP-ve

'Tirja mori 8 mln lekë, po shikoni ç'i bëri vendit Edvin Tire Rama': Paloka publikon miliardat e PPP-ve

09:40, 16/01/2021
A+ Aa A-

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, e ka konsideruar thuajse hiçgjë, aktin e zhvatjes së pacientëve më COVID të një pastrueseje të spitalit “Shefqet Ndroqi” përpara zhvatjes që i ka bërë dhe vazhdon t’i bëjë Kryeministri Edi Rama, gjithë popullit.

“Tirja mori 8 milionë lekë të vjetra...Shikoni se çfarë i ka bërë ndërkohë vendit, Edvin Tire Rama”,- shkruan Paloka në një mesazh dhe publikon listën e koncensioneve korruptive prej miliona eurosh që Rama ka dhënë në këto tetë vjet qeverisje, duke filluar nga koncensioni i Check-up prej 90 milionë dollarësh.

Lista e Palokës:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco