Ja çfarë vaksine mori Rama/ E ‘zbulon’ Kapexhiu në punimet e tij

Ja çfarë vaksine mori Rama/ E ‘zbulon’ Kapexhiu në punimet e tij

19:45, 13/01/2021
A+ Aa A-

Edhe pse viti sapo ka nisur, skandalet që rrethojnë qeverinë e Edi Ramës nuk kanë të ndalur.

Në përpjekje për të ndalur sadopak shpërthimet e përditshme të skandaleve dhe abuzimeve, Rama ‘shpiku’ një proces vaksinimi për afërsisht 480 persona.

Vetë e mori vaksinën ndër të parët, ndërsa të moshuarit prisnin në radhë te stadiumi për vaksinim.

Se çfarë vaksine mori dhe nga erdhi ajo, kjo mbetet mister. Por të paktën e ka ‘zbuluar’ mjeshtri Bujar Kapexhiu. Në një punim në Mapo, ai thekson se vaksina ishte ‘Rama ik’.

Ndiqini më poshtë disa prej punimeve të Kapexhiut këto ditë:

ImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco