VIDEOFAKT/ Pamjet që rrëzojnë propagandën e Ramës me shëndetësinë falas

VIDEOFAKT/ Pamjet që rrëzojnë propagandën e Ramës me shëndetësinë falas

15:27, 13/01/2021
A+ Aa A-

Ish-deputeti Bardh Spahia ka publikuar një video me premtimet e pambajtura nga Edi Rama për shëndetësinë falas.

Spahia ka publikuar edhe deklaratat e vajzës nga Tirana që kishte dhënë 8 milionë lekë për të shëruar nënën e vet, por ajo ndërroi jetë nga Covid në spitalin Covid-2 tek Sanatoriumi.

Reagimi i plotë i Bardh Spahisë:

Edi Rama është një dështim. Në 8 vjet nuk ka mbajtur asnjë premtim. Shëndetësia falas ishte mashtrim.

Qytetarët e dinë se kjo është një qeveri që punon vetëm për vete. Spitalet janë në ditën e tyre më të keqe, pasi për 8 vjet qeveritarët i vodhën paratë për shëndetësinë dhe trefishuan pasurinë e tyre.

Vendit i duhet ndryshimi.

Qytetarët e duan ndryshimin. Me Lulzim Bashën, PD është gati të ndërtojë një të ardhme më të mirë për shqiptarët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco