Këlliçi: Në BE, nëse filmohesh duke ngrënë një biftek 1000 dollarësh, shkarkohesh direkt

Këlliçi: Në BE, nëse filmohesh duke ngrënë një biftek 1000 dollarësh, shkarkohesh direkt

15:07, 13/01/2021
A+ Aa A-

Kreu i Forumit Rinor të PD Belind Këlliçi shkruan në një reagim në facebook se ‘ne? vendet e BE, ne?se ministri i infrastrukture?s do te? filmohej duke ngre?ne? biftek 1000$, nde?rkohe? qe? vendi i tij pe?rmbytej me dy dite? shi, shkarkimi do te? ishte ne? tavoline? te? nese?rmen”.

“Mentaliteti i ke?saj qeverie, shkruan Kelliçi, ka ngelur ne? vitin 2004. Edhe ate?here? shqiptare?t ishin ne? uje? dhe kryeministri socialist harbohej ne? buzuqe greke”.

Ja postimi i plotë:

Ne? vendet e BE, ne?se ministri i infrastrukture?s do te? filmohej duke ngre?ne? biftek 1000$, nde?rkohe? qe? vendi i tij pe?rmbytej me dy dite? shi, shkarkimi do te? ishte ne? tavoline? te? nese?rmen. Ne? mos shkarkimi i menje?hershe?m, dore?heqja do te? ishte e padiskutuar. Po kjo ndodh me individe?t politike? qe? kane? vete?dije qytetare, mende?si politike europiane dhe mbi te? gjitha, kur ne? fokus kane? qytetare?t.

Na kane? kthyer pas ne? kohe?. Mentaliteti i ke?saj qeverie ka ngelur ne? vitin 2004. Edhe ate?here? shqiptare?t ishin ne? uje? dhe kryeministri socialist

harbohej ne? buzuqe greke.

Duhet seriozitet! Duhet pune? konkrete! Duhet ndryshim!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco