Rama si Enver Hoxha/ Heq nga foto e Rambujesë Surroin dhe Qosjen, shikoni mashtrimin e frikshëm historik që kryen

Rama si Enver Hoxha/ Heq nga foto e Rambujesë Surroin dhe Qosjen, shikoni mashtrimin e frikshëm historik që kryen

19:07, 05/12/2020
A+ Aa A-

Edi Rama bën mashtrim të frikshëm historik me marrëveshjen e Rambujesë.

Sot kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, përmes një statusi në FB sërish i ka mbrojtur ish-udhëheqësit e UÇK-së që ndodhen në Hagë, duke shkruar “LiriaKaEmër“.

Ndërkohë me këtë fotografi Rama ka bërë një mashtrim të frikshëm historik lidhur me marrëveshjen e Rambujesë sepse në fotografinë e publikuar ka bërë një montazh amatoresk, duke e hequr prej aty publicistin e mirënjohur shqiptar, Veton Surroi dhe profesorin Rexhep Qosja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gladiator.05/12/2020 20:03

Kryehorri hajdut Edvin Kristaq Rama e ka udheheqsin shpirteror te tij....kriminelin E.Hoxha. Dardha bie nen dardhe. Mallkuar qofte kjo fare e ndyre antishqiptare.

Shpetim05/12/2020 19:40

Po Juve pse nuk e vendosni foton ashtu sic eshte?Qe lexuesit ta kuptojne me mire.

Shto koment

Denonco