Spiropalizohet Gjiknuri: Vlora ka dy Burra, Ismail Qemalin dhe Edi Ramën!

Spiropalizohet Gjiknuri: Vlora ka dy Burra, Ismail Qemalin dhe Edi Ramën!

21:11, 04/12/2020
A+ Aa A-

Pas Elisa Spiropalit që krahason Edi Ramën me Heroin Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu, tani vjen ish-ministri Damian Gjiknuri, një nga miqtë më besnikë të Edi Ramës, që e krahason kryeministrin me figura historike kombëtare.

Në një takim të zhvilluar në Vlorë, Gjiknuri thotë se Vlora ka fatin që ka pasur dy burra në krye të saj, Ismail Qemalin dhe Edi Ramën.

“Vlorës njëherë në 100 vjet i qëlloi kjo, kishte Ismail Qemalin në ato kohë të vështira, tani ka Edi Ramën. Kush e di kur do t’i vijë radha prapë. Atëherë nuk do ta shfrytëzojmë ne këtë fat që na ka rënë në derë”,- thotë Damian Gjiknuri. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ardian Bejleraj05/12/2020 08:32

O RAM PAPANDREU TI NUK ARRIN AS TE K.....ET E ISMAIL BEUT.

Damiano05/12/2020 07:53

Damiano ti mund ti puthesh dhe kembet udheheqsit , se per para gjithshka beni . He mo cun ashtu si puthnit kembet E atij ezmerit paramahamsa-vishewanda,

t05/12/2020 00:26

Funderrina

Daj Jaku04/12/2020 23:39

Ata janë spiropalizuar të gjithë, nga i dyti deri tek i fundit. Kush nuk spiropalizohet, groposet menjëherë. Zullapi po spiropalizon gjithë popullin, si në kohën e verdullës.

Redi04/12/2020 21:24

Si kane durim dhe i degjojne budallalleqet ketij palacos ordiner!.

Shto koment

Denonco