VIDEO/ Grida Duma: Rama pasi hodhi hallet e njerëzve në kosh, englediset duke luajtur top me Spiropalin

VIDEO/ Grida Duma: Rama pasi hodhi hallet e njerëzve në kosh, englediset duke luajtur top me Spiropalin

22:25, 03/12/2020
A+ Aa A-

Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, ka ironizuar kryeministrin Rama dhe sejmenët e tij, të cilët në vend të merren dhe të zgjidhin hallet e njerëzve, kalojnë kohën e lirë duke bërë kosha me njëri-tjetrin.

‘Pasi ka mbledhur mendjen dhe e ka hedhur hallin e njerëzve të pashtëpi në kosh, Rama ka kohë boll të eglendiset duke bërë kosha!

Luan me top, sepse të luajë me fatet e jetët e njerëzve, ka qenë puna e vetme për të.

 “I kemi në dorë, ti mbajmë fort mbërthyer e varur dhe pastaj të bëjmë një .....pasim!

Koha le të kalojë, ka boll kohë të bëjë filmime e spote se si nuk ja marrin dot duke bërë kosh!

Ka kohë sa të duash, se ata që presin një çati mbi krye mbi një vit me kokën jashtë, u mësuan”. 

Ironi me pasojë fate e jetë shqiptarësh!’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco