Gjermanët deshën të na fusin me zor në BE/ Mos i humbisni këto batuta

Gjermanët deshën të na fusin me zor në BE/ Mos i humbisni këto batuta

13:51, 01/12/2020
A+ Aa A-

Qeveria e Edi Ramës dështoi sërish për hapjen e negociatave. Ky është viti i shtatë i dështimeve për të, një rekord i zi në Shqipëri dhe Europë.

Kancelarja gjermane, Angela Merkel u shpreh për herë të parë se nuk ka negociata me Shqipërinë. Megjithëse është një lajm i zi për vendin, fajtori dihet. Ai quhet Edi Rama.

Në rrjetet sociale, njerëzit e kanë marrë me sportivitet, duke postuar meme dhe batuta. Ndiqini më poshtë disa:

LUTFI DERVISHI- Dështuan gjermanët. Deshën të na fusin me zor në BE!

GENC SEJKO- 7 vjet rresht që i hap negociatat. Të kishte qenë fëmijë do ishte në klasë të dytë tani.

POLI HOXHA- Ore dini gjë ça bëhet andej nga Brukseli dhe Berlini, “e mori gjë motra provimin”, se kishte ble edhe atlete të reja?!

AGIM XHAFKA- Bëjini një ballkon kryeministrisë dhe lutuni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Noni01/12/2020 16:33

-O shqiptare dhe shqiptare , beni meme e batuta se une prap ja u Futa, dhe ju lashe me gisht ne goje e me endren tuaj per ne Europe - thote i vetmi hajdut i gjate ne bote .

lushingabarbullushi01/12/2020 14:26

Se keni kuptuar akoma se ky lloj soji nuk don negociata! Ky ka ardhe ne pyshtet qe te beje biznes per vete. Perpara popull se dhe pak arritem ne komunizem.

Shto koment

Denonco