‘Në emër të kombit që duhet të ekzistojë, më 25 prill 2021, të gjithë kundër shpopullimit’

‘Në emër të kombit që duhet të ekzistojë, më 25 prill 2021, të gjithë kundër shpopullimit’

22:09, 28/11/2020
A+ Aa A-

Shqiptarët ky popull i ikur, gjithë jetën me çantën në krah. Një popull që I ka rezistuar dhunës së pushtuesve të huaj për të lënë vatrat dhe që janë përzënë dhunshëm nga politikat antikombëtare të atyre që votuan. 25 prilli është një ditë shprese që të gjithë të kthehen dhe ti japin shpresë vendin, në radhë të parë për veten e tyre. Ky është lajmotivi I videos virale që po thyen rrjetin të njeriut të memeve, Genc Sejko.

Në emër të kombit që duhet të vazhdojë të ekzistojë, unë, ti të gjithë të ikurit dhe të gjithë shqiptarët, duhet të bëhemi bashkë, kundër shpopullimit të Shqipërisë. Më 25 prill 2021’

Ndiqni videon që po thyen rrjetet

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Skrapari28/11/2020 23:29

Nje perle e vertete e Genc Sejkos! Te obligon per te bere vepren me sublime ne emer te lirise, te dinjitetit njerezor, ne emer te familjes te shoqerise. 25 prilli po afron, kush e ndjen vehten shqiptar jo shqipfoles ti bashkohet uraganit popullor qe do te coje ne koshin e plehrave te histlrise kete bande hajdutesh dhe kriminelesh me ne krye ndyresiren Edvin Kelliren.

Shto koment

Denonco