Basha: Opozita nuk akuzoi mjekët, Rama u përpoq t’i kundërvinte, por nuk ia doli

Basha: Opozita nuk akuzoi mjekët, Rama u përpoq t’i kundërvinte, por nuk ia doli

21:59, 26/11/2020
A+ Aa A-

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha ndër të tjera në Çim Peka Live se Rama u përpoq të përdorte mjekët kundër opozitës, por nuk ia doli dot. Ndërkohë që Basha tha se opozita nuk ka akuzuar mjekët.

Pushteti u përpoq të vinte mjekët kundër opozitës, por s'ia doli, sepse opozita nuk akuzoi asnjë mjek.

Nuk ka asnjë motiv elektoral në denoncimin tim. Kam të afërm që kanë ndërruar jetë në spitale.

Jemi në kulmin e krizës dhe përballë kemi një qeveri pa plan, pa masa.

Nga lugati që nuk largohej nga telefonat e qytetarëve, tani që kriza i ka dalë nga kontrolli, nuk e përmend fare pandeminë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco