VIDEO/ Rama e Ahmetaj në Dubai, nënshkruajnë marrëveshje në ... bar-kafe

VIDEO/ Rama e Ahmetaj në Dubai, nënshkruajnë marrëveshje në ... bar-kafe

15:34, 26/11/2020
A+ Aa A-

Edi Rama dhe Arben Ahmetaj kanë udhëtuar me avion çarter nga Rinasi për në Dubai.

Kjo vizitë do të kishte kaluar në heshtje, nëse nuk do të ishte denoncuar nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Sot në mëngjes, Rama tha se ndodhej në Dubai për të nënshkruar një marrëveshje për rindërtimin e zonave të dëmtuara të tërmetit.

Por pamjet e shpërndara nga Arben Ahmetaj, i cili shoqëron Ramën, kur bëhet fjalë për para, ngrejnë dyshime të mëdha.

Rama dhe Ahmetaj nuk janë pritur zyrtarisht nga askush në Dubai. Ata thonë se kanë nëshkruar një marrëveshje dhe këtë e ka bërë publike me pamje dhe Ahmetaj.

Por video e Ahmetaj tregon se Rama dhe ai kanë nënshkruar një marrëveshje në një bar kafe.

E natyrshëm lind pyetja, me kë kanë bërë marrëveshje Rama e Ahmetaj në Dubai, për fondet e rindërtimit në Shqipëri?

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shkodran27/11/2020 03:53

Ca pozicioni ordiner. Me kembe hapur duke fimosur. Ptuuu ju q**sha rracen e Rilindjes...fekale

Thelight26/11/2020 18:57

Vazhdoni prisni 25 prillin dhe jepini akoma kohe kryemafias, kryehajdutit, kryetrathetarit dhe kryekriminelit te siguroje te gjitha paret e vjedhura dhe te beje nje dalje spektakolare pa ju prekur asnje qime vetem pak dite os muaj perpara zgjedhjeve. Qeveri te tilla kurre nuk rrezohen me dogma fjalesh. Po nuk u cuat tani perpara se te zhduket e gjithe pasuria e kombit dhe tju iki prej shales ky moster , harrojeni se me 25 do ti tregoni vendin ketij mostre. Eshte nje budadallek me oke dhe infantile edhe per opoziten qe mendon qe duke e demaskuar me fjale eshte i mjaftueshem. Ketij horri i eshte bere lekura sholle.

eri_elb26/11/2020 16:18

Leku ti ul breket.........

Shto koment

Denonco