‘E kam kaluar Covid-19...’/ Kryemadhi tregon sesi e mori vesh lajmin

‘E kam kaluar Covid-19...’/ Kryemadhi tregon sesi e mori vesh lajmin

22:28, 24/11/2020
A+ Aa A-

Kryetarja e LSi Monika Kryemadhi, zbuloi për herë të parë se e ka kaluar Covid 19, por nuk pa pasur asnjë simptomë.

Kryemadhi zbuloi se lajmin e ka marrë vesh kur ka kryer operacionin e bajameve, ndërsa tha se është e vetmja në familje që ka kaluar covidin.

“Po zbuloj diçka për herë të parë. Unë e kam kaluar covid pa asnjë simptomë. Pa temperaturë, dhimbje të tjera me radhë. E mora vesh kur do operohesha nga bajamet dhe mjekët italianë më thanë që e ke kaluar covidin”, tha Kryemadhi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco