Pandemia/ Reagon Edi Rama: Po kërkojnë vdekjen time

Pandemia/ Reagon Edi Rama: Po kërkojnë vdekjen time

10:06, 13/11/2020
A+ Aa A-

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryetarit të PD, Lulzim Basha, i cili pak më parë publikoi një video me deklarata të Ramës për pandeminë.

Rama thotë se Basha ëndërron katastrofën, duke e konsideruar politikën e Partisë Demokratike si të mjerë.

“Kur ju them këta ëndërrojnë katastrofën, asfiksinë, vdekjen e sa më shumë shqiptarëve dhe timen mundësisht, kujtoni se bëj politikë!

Jo, them vetëm të vërtetën e hidhur, siç e thotë vetë, kjo video e neveritshme e postuar nga Lulëzim Basha! Çfarë politike e mjerë”, shkruan Rama në Twitter.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

patosaraku04/12/2020 07:37

kur te thone vetem gomar eshte problem se ti i meriton te gjitha epitetet

patosaraku04/12/2020 07:37

kur te thone vetem gomar eshte problem se ti i meriton te gjitha epitetet

Robi01/12/2020 22:35

zoti e nigjoft ne ver te hales dhkofsh

gopi i ures13/11/2020 10:58

Vdekjen tende, o qen bir qeni e duan gjithe shqiptaret, jovetem opozita! Kaq gje nuk e ke kuptuar apo ben sikur, per te prekur zagaret qe te bejene fresk sepse perveç atyre qe vjedhin me ty askujt nuk i vejen keq, edhe ketyre sepse nuk do vjedhin me

Daj Jaku13/11/2020 10:53

Makar! Do të ishte kapak floriri për ty, milardat e vjedhura i ha Linda , makar me burrin e tretë...

Lushingabarbullushi 13/11/2020 10:14

Vdekjen tende! Une mendoj se pa paguar ato krimet qe ke bere nuk ta don kush vdekjen. Ti do perfundosh atje ku ke qene! (AZILANT).

Shto koment

Denonco