Meta: Populli i 2 marsit është 10-fishuar. Rilindjen do ta çojmë në gropë, duroni edhe pak….

Meta: Populli i 2 marsit është 10-fishuar. Rilindjen do ta çojmë në gropë, duroni edhe pak….

22:00, 30/10/2020
A+ Aa A-

Meta: Populli i 2 marsit është 10-fishuar. Rilindjen do ta çojmë në gropë, duroni edhe pak….

Presidenti Meta ka vazhduar me mesazhet e forta ndaj Ramës në emisionin ‘Zonë e Lirë’.

‘Nuk më interesojnë partitë. Unë sot jam lider i Shqipërisë. Populli i 2 marsit është 10-fishuar. Në 25 prill do ketë referendum. Duroni dhe pak e do ta shihni çfare ka për të ndodhur. Në 2 prill ka Referendum për të shkuar në Europë dhe për ta çuar Rilindjen në gropë.’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Niku31/10/2020 07:16

Gjynah . Paska ikur per lesh...

Shto koment

Denonco