Meta, Ramës/ Kujdes me mua. Për dy minuta mbaroj punë me ty

Meta, Ramës/ Kujdes me mua. Për dy minuta mbaroj punë me ty

21:26, 30/10/2020
A+ Aa A-

Presidenti Ilir Meta i ftuar sonte në ‘Zonën e lirë’ me gazetarin Arian Çani i ka bërë kërkesë këtij të fundit që të ftojë urgjent në studio Ramën

Ndërkohë që u është përgjigjur kërcënimebe të Ramës se: ‘Nuk frikësohet luani nga lepuri’

Meta ka paralajmëruar ashpër Ramën:

Mos guxo të provokosh trazira në Shqipëri me SOROS dhe miqtë e t’u serbë se ke përballë një President nga Skrapari dhe 10 milion shqiptarë. Çuni i Kristaqit ta dijë mirë. Ky Pinok i shëmtuar, ky qen bir qeni, ky maskara, ta dijë mirë se s’ka për të gjetur vrimë ku të futet

Mos më provokojë më se nëse dua mbaroj punë me të për 2 minuta’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Uot dhe fak!30/10/2020 22:06

Ç’jane keto kercenime pash Zotin! Po coje pra aty ku duhet ate qe ke! Te neveritshem jeni te gjithe

Shto koment

Denonco