Salianji publikon VIDEON e Lleshajt: Përçmimi ndaj policëve, i neveritshëm

Salianji publikon VIDEON e Lleshajt: Përçmimi ndaj policëve, i neveritshëm

20:22, 30/10/2020
A+ Aa A-

Ish-deputeti Ervin Salianji, ka kritikuar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj për talljen që u bëri policëve.

"Forcat e Rendit kanë një ndër rolet më të rëndësishme në shoqëri.

Por ti nuk mund ta kuptosh, sepse që prej ditës që t’u dhurua posti që mban, i ke parë kolegët e tu si vegla pët t’i përdorur në shkelje të ligjit.

Nuk ke faj as ti, ke mësuar prej shefit tënd, arroganca e të cilit ju ka infektuar të gjithëve. Përçmimi ndaj policëve është i neveritshëm!

Mos i prano më palaçot në pushtet!

Denonco, shpërndaje këtë video".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku30/10/2020 23:50

Kët lloj plehu gjys kakardhie, kapterr ushtrie i kthyer në gjeneralin e loqeve, Kadarja na e serviri si sallam derri për president republike. Çfarë mjerimi i përgjithshëm, në vend që të bredhë maleve me mushkë, kapardiset me BMW luksi dhe i duket vetja i rëndësishëm si miza në bythë të kalit.

Shto koment

Denonco