Projekti/ E zbulon ish-deputetja: Ja si Rama dhe Dako do mbushin edhe Durrësin me kulla si Tirana

Projekti/ E zbulon ish-deputetja: Ja si Rama dhe Dako do mbushin edhe Durrësin me kulla si Tirana

20:11, 30/10/2020
A+ Aa A-

Ish-deputetja demokrate, Fatbardha Kadiu, ka denoncuar planin e Ramës dhe të Dakos për të mbushur edhe Durrësin me kulla, ashtu siç Rilindja ka vepruar me Tiranën.

Kadiu zbulon projektin e Ramës ku duken qartë edhe kullat në Durrës.

‘Pas Tiranës kullat shpërthejnë dhe në Durrës.

7 milion euro shkuan për velierën, rreth 3.5 milion euro për "lungomare"?!!!!!

Ndërkohë qyteti përmbytet për 10 minuta shi.

Po pse vallë gjithe para?!!!

Ja si qeveria i rregullon dhe i shton vlerën planeve të kullave në Durres.

400 dhoma të reja hoteli.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco