Rama: Vetëm kur të vdes do të largohem nga pushteti!

Rama: Vetëm kur të vdes do të largohem nga pushteti!

14:40, 29/10/2020

Duke tentuar që të bëjë ironi me kryetarin e opozitës, Edi Rama, ka lënë për të kuptuar hapur se do të largohet nga pushteti vetëm pasi të vdes, ose siç e quajti ai kur ti ndalojë ora biologjike.

‘Lulzim Basha i bën llogaritë me biologji.

Domethënë, pret që të mos marrë frymë, ndonjë problem në mushkri, apo diçka tjetër që të mos jem më unë dhe të marrë pushtetin…

Por kjo nuk ka për të ndodhur kurrë…’, tha Edi Rama mes të tjerash, në fjalën e tij në parlament.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

KS30/10/2020 13:38

Ti i vdekur je se ke kuptuar akoma qe je kufomë. Prit se ske parë gjë akoma ke 8 vjet qe tall karin me populli dhe tani e ka rradhen populli do ta shikosh cfare perfundimi do kesh ti bashke me Familjen tende bastarde tamam si familja Adams te gjithe me prodhim spermatozoiti te prishur (skarco). Edi Rama te qift kina korea veriu Rusia dhe Afrika te gjithe robt e shpise dhe tu qifshin me breza rrace e degjeneruar.

alma29/10/2020 15:20

ik o rrot k,.... ti per bojaxhi je te lyesh ndonje pallat se per gje tjeter je humbje kohe

Roncia 29/10/2020 15:00

Se shpejti mund te ,përfundoj si Gadafi ,populli Eben ligjin ,......

Shto koment

Denonco