Bardhi publikon VIDEON e Ramës: Mbaje premtimin për pagesat e naftëtarëve

Bardhi publikon VIDEON e Ramës: Mbaje premtimin për pagesat e naftëtarëve

12:33, 29/10/2020
A+ Aa A-

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar për qëndrimin e Kryeministrit Edi Rama për grevën e urisë së naftëtarëve dhe kërkesave të tyre.

“Sa herë flet, Edi Rama mashtron”, shkruan Bardhi.

Ja postimi i plotë

Sa herë flet, Edi Rama mashtron.

Vetë u premtoi naftëtarëve se do të hapë rafinerinë, vetë u premtoi se do të paguhej paga e tyre.

Premtimet e tij me zë dhe me figurë tregojnë një kryeministër të papërgjegjshëm, të pandjeshëm, të paaftë. 

Halli i naftëtarëve dhe i çdo shqiptari zgjidhet duke larguar këtë kryeministër mashtrues dhe hajdut.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fiku bashkis29/10/2020 14:39

Do Zoti dhe ju vjen mendja e kokes me 25 prill dhe ta shporrim ket horrin hajdut dymetrosh, se shqiptaret harrojne shpejt se çkan heq, historia ka treguar se e kemi memorjen e shkurter.

Shto koment

Denonco