Anëtarësimet e të rinjëve në LSI, Kryemadhi: Ata përfaqësojnë vendin tonë, të ardhmen tonë

Anëtarësimet e të rinjëve në LSI, Kryemadhi: Ata përfaqësojnë vendin tonë, të ardhmen tonë

15:08, 25/10/2020
A+ Aa A-

“Rinia e Shqipërisë e kupton se cila është partia e të rinjve dhe ne mirëpresim secilin të na bashkohet, për të punuar së bashku që t'ja kthejmë vendin të rinjve tanë”, kështu shkruan në një mesazh Kryetarja e LSI Monikma kryemadhi pasi ka ndarë kartat e anëtarësisë për disa të rinj.

Ja postimi i plotë:

MIRËSEVINI!

Pata kënaqësinë t’i dorëzoja kartën e anëtarësimit Biornit, Endrit, Erindit, Anjës, Frenklit, Sinanit, Roselës dhe Klaudios; disave prej të rinjve të Tiranës që kanë aplikuar për t’u bërë pjesë e LSI.

Rinia e Shqipërisë e kupton se cila është partia e të rinjve dhe ne mirëpresim secilin të na bashkohet, për të punuar së bashku që t'ja kthejmë vendin të rinjve tanë. Ata nuk janë thjeshtë anëtarë të LSI, ata përfaqësojnë vendin tonë, të ardhmen tonë.

#ShqipëriaShtëpiaJuaj ????

#ShqipëriaShtëpiaetërinjve

#LSI  #Bashkohuedheti! ????

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco