Paloka poston videon e Veliajt: Shikoni vemjen si nxjerr planin e shefit për ‘partitë e djathta’

Paloka poston videon e Veliajt: Shikoni vemjen si nxjerr planin e shefit për ‘partitë e djathta’

21:16, 24/10/2020

Nënkryetari i PD-së, ka postuar videon e Erion Veliaj, i cili sot dekonspiroi planin e Ramës për krijimin e gjojave ‘partive të djathta’.

Parti që sipas Palokës i ka krijuar Rama nga tmerri i humbjes.

Dëgjojeni vemjen si i shpëton goja dhe nxjerr zbuluar planin e shefit për “partitë e djathta” që do krijohen...

Nuk janë parti të dala nga PD, janë parti që i ka krijuar Rama i tmerruar nga humbja!

Pleh ky e pleh ata qe vihen në shërbim të këtij...Në një kosh do perfundojnë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Lali25/10/2020 09:29

Partial e murrizit e I dhate leke dhe e perdoret si dordolece se bashku me patos spiunin. Ruinen debilen. Dhe qershia mbi Torte xhozefina qe vodhi dhe degjeneroj Partien Demokratie. Shyqyr qe krujuab parti dhe u clirua partial Demokratie nga keto kerma

Tani25/10/2020 08:16

Mire or mire...po mos merr te prap Basha.....e te ikim te gjithe me te uleritur nga ky vend.... Dhe e gezon lal plehu pastaj....

Ilir25/10/2020 06:12

O legen o pler o zdroms o drogaxhi

Shto koment

Denonco